My Little Pony Oyunları

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası

Oyunlar > My Little Pony Oyunları

Sihirli yaratıkların her türlüsüne ev sahipliği yapan Equestria diyarına gidiyoruz. Burada şarkı söyleyip barış içerisinde yaşayan midillilerin büyük dostluklarına şahit olacağız. Fakat buradaki tüm canlılar barışçıl değil. Cadılar, troller Ponyville'de yaşayan ponyler için büyük tehdit. Aralarındaki mücadele ve arkadaşlığın sihirli yanını Equestria ve Ponyville'de görmek isterseniz sizleri My Little Pony karakterlerinin çizgi filmi ve oyunlarına davet ediyoruz. Prenses Twilight Sparkle ve arkadaşlarının uyum elementlerini kullanarak bu mücadelede yanlarında olabilirsin.
Zekasını kullanarak bitiremeyeceği iş olmayan, güvenilir kişilikli Applejack, kendini beğenmiş, maceraperest ve dünyanın en hızlı pegasusu Rainbow Dash, narin tatlı dilli, zarif ve içine kapanık pony Fluttershy, yardımsever ve sihirli tek boynuzlu Twilight Sparkle, moda tasarımcısı olup özel tasarımlar yapan tek boynuzlu Rarity, hoplayıp zıplayarak şarkı söyleyen ve neşeli Pinkie Pie, krallığın üzerinde uçmayı seven tek boynuzlu Prenses Celestia, Twilight Sparkle'nin minik ejderhası Dragon Spike My Little Pony karakterleri arasında ön plana çıkanlarıdır. Pony oyunlarının bir çok çeşidini oynamak için Pony Oyunları sayfasını ziyaret ediniz. Pony oyunu oynamaksa amacınız hem burası hem de belirttiğimiz adres sizlere keyifli vakit geçirecektir.
My Little Pony karakterleri ile oyun oynamanın eşsiz zevkini yaşamak isteyen çocuklar haydi Prenses Oyunları sitesine.. Heyecan verici pony oyunları oynamak isterseniz biz buradayız...